EK İŞ FIRSATI

EK İŞ FIRSATI

EK İŞ FIRSATI

Farmasi, öğretmen, doktor, hemşire işletmeci, kuaför, ev hanımı, öğrenci 18 yasından büyük herkese günde 3-4 saatini ayırarak Ek İş Fırsatı Sunuyor.

Peki ne yapmanız gerekiyor?

İlk başta, Farmasi temsilcisi olmanız gerekiyor. Farmasi Kayıt başvuru formundan bu başvuruyu ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından sizi bilgilendiriyor ve iş fırsatını değerlendirmek isterseniz kaydınızı açıyoruz.Temsilcilerden 1 defaya mahsus kez ilk siparişlerine kayıt ücreti olarak 0,99 ile 9.99  TL arasında değişen bir ücret alınır. Bu ücrette temsili bir başlangıç ücretidir.

Farmasi temsilcisi olmanız durumunda her ay çıkan FARMASİ KATALOĞU’ndaki ürünleri %30 indirimle alma fırsatı sunulur. Farmasi temsilcisi olmanın 3 avantajı vardır.

Kendi kullanacağınız tüm ürünlerimizi %30 indirimle alırsınız.

%30 indirimli aldığınız ürünlerimizi, kataloğu komşularınıza,kuaförünüze, mahalle bakkalına kısacası bırakabileceğiniz her yere bırakıp sipariş toplayarak katalog fiyatından ürünleri satarak satış kâr ı elde edersiniz.

Siz de kendi ekibinize başka temsilciler katarak tüm temsilcilerin yapacağı satış cirosu üzerinden sınırını kendinizin belirleyeceği, 1000, 2000, 5000, 10.000 TL ve üzeri her ay size gelecek para kazanırsınız. Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yapabilir, temsilcilerinizi de başka temsilciler yapmaya yönlendirerek oldukça büyük bir ekip kurabilirsiniz.